Tel : (505) 660 50 30 | (555) 373 36 15
E-Posta :
info@vanwebtasarim.com
HTML Web Sitesi

img_03HTML web sitesi küçük ölçekli firmalar için ideal ve Ekonomiktir. Eğer ürün sayınız fazla değil ise ve sürekli ürünlerinizi ve site içeriğinizi güncellemek istemiyorsanız HTML bir web sitesi sizin için uygun olucaktır.
Firmanız için yapıcağımız HTML web sitesi sizi müşterilerinize en hızlı bir şekilde tanıtıcak kalitede ve profesyonelliktedir.
Web sitenizin tasarım ve kodlamadı bitmeden ( Google erken düşmesi için) tüm Google çalışmaları ve arama motorlarına kayıt firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Örrnek site :
1- http://www.kismetetlokantasi.com// 2-http://www.vangoluturizm.com.tr/

DinamikWeb Sitesi (Yönetim Panelli)

img_03Admin Kontrolu (Dinamik) web sitesi, web sitesinde siteniz ile ilgili hemen herşeyi kendiniz yönetebilirsiniz.
Fotoğraf Galeri Resim ekleme, Ürünlerinizin resimleri , haber ve duyurular, içerik yazılarınız ,iletişim bilgileriniz , anahtar kelimeleriniz , site başlığınız ve site açıklamanız (google'da sitenizin hangi başlık ve açıklama ile çıkıcağı).

Örnek site :
1- http://www.voder.org/ 2-http://www.velibababaharat.com/

Flash Web Sitesi

img_03Flash web hoş bir görsellik ile müşterilerini karşılamak isteyen firmaların ve sitesine giren müşterisini cezp edici bir tasarım ile karşılamak isteyen firmalar için idealdir.
Ürünlerinizi flash animasyonlar ile müşterilerinize sunabilir , müşterilerinizin firmanızın görmesini istediğiniz bilgileri onlara çok kolay bir şekilde sunabilirsiniz.
örnek site :
1-http://www.fergulinsaat.com/ 2-http://www.suerlermobilya.net/

Tasarim Hizmetleri

Arama Motoru Hizmetleri

Grafik Hizmetleri

Web tasarim bilgileri

Kurumsal

Van Web Tasarım
© Copyright 2006-2010
Her Hakkı Saklıdır.
| Haber Medya Gazete