Tel : (505) 660 50 30 | (555) 373 36 15
E-Posta :
info@vanwebtasarim.com

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS)

İçerik Yönetim Sistemi kullanın; Zamandan ve paradan tasarruf edin.
Web sitenizin içeriklerini güncellemek, kullanıcılardan yorumlar almak gerektiğinde tasarımına müdahale etmek mi istiyorsunuz ? Hiç sorun değil, içerik yönetim sistemleri ile hem size özel tasarımlar hem de geniş yönetim imkanları sunuyoruz.

Kapsamlı bir web sitesinin kurulması normalde bir hayli masraflıdır. Bu masrafın yanında, bu kapsamlı içeriği güncellemek ve geliştirmek istediğinizde belki ilk ödediğinizden de yüksek ek masraflarla karşılaşırsınız; Çünkü bu güncelleme ve geliştirme işini ya ilgili web tasarım firmasına ya da bu konuda uzman bir personele yaptırmanız gerekir. Bu da sürekli ve daha çok masraf demektir.

İçerik Yönetim Sistemi Nedir? Ne İşe Yarar?

İçerik yönetim sistemleri, site sahibinin ve yetki verilmiş diğer kullanıcıların özel hesap bilgileri(kullanıcı adı, parola ...) ile ulaşabildiği Site Yönetim Panelini kullanarak web sitesinde yer alan içeriği (yazı, resim, müzik, dosyalar vs..) değiştirebildiği, yenilerini ekleyebildiği programlardır.

Web tabanlı -yani internet üzerinde çalışan- bu programlar dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir bilgisayardan kolayca ulaşılabilir ve bilgisayarınıza özel bir program vs. kurmanıza gerek kalmadan kolayca çalıştırılıp kullanılabilirler.

İçerik yönetim sistemlerindeki kolay güncellenebilirlik sayesinde hizmetlerinizdeki bir yeniliği, fiyatlarınızdaki bir değişikliği ya da yeni düzenlediğiniz bir etkinliğin bilgilerini kolayca web sitenize aktarabilir, web sitenizi güncel tutabilirsiniz.

İçerik Yönetim Sistemleri Kullanan Referanslarımızdan Bazıları:

    Van akparti resmi sitesi Van

Tasarim Hizmetleri

Arama Motoru Hizmetleri

Grafik Hizmetleri

Web tasarim bilgileri

Kurumsal

Van Web Tasarım
© Copyright 2006-2010
Her Hakkı Saklıdır.
| Haber Medya Gazete